Wydarzenia

Pasowanie najmłodszych

  • Autor:  Julia Lichwa

25 października 2017 roku odbyło się oficjalne pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W wydarzeniu brały udział wszystkie klasy z naszej szkoły, nauczyciele oraz rodzice i zaproszeni goście. Dzieci przygotowały program artystyczny i zaprezentowały publiczności piosenki oraz taniec.

Po złożeniu ślubowania, w którym przysięgali, iż będą strzegli honoru szkoły, uczyli się pilnie, szanowali swoich nauczycieli, kochali ojczyznę, pierwszaki zostały pasowane przez pana dyrektora – Artura Chorzępę, a następnie przyjęły gratulacje od pani wójt – Adrianny Mierzejewskiej i pani dyrektor – Joanny Tarapackiej. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Radni Gminy Nowa Ruda: pani Bogusława Tarassow, pan Marcin Antosik oraz pan Mirosław Dziedzic.

Dzieciom gratulujemy wspaniałego występu oraz życzymy wielu wesołych, ciekawych i pracowitych lat w szkole!

Logowanie