Wydarzenia

Turniej piłki nożnej 2017

  • Autor:  Julia Lichwa

03.10.2017 roku grupa chłopców z naszej szkoły udała się na zawody gminne piłki nożnej do Bożkowa. Rozegrali tam 2 mecze. Pierwszy z Ludwikowicami zakończył się wynikiem 7-0 dla Jugowa; natomiast drugi z gospodarzami 7-1. Po bardzo udanym spotkaniu zawodnicy zakwalifikowali się do kolejnego etapu turnieju.

05.10.2017 roku kadra, bez żadnych zmian w składzie, reprezentowała szkołę na szczeblu rejonowym. Tym razem wybraliśmy się do Ścinawki. Po trudnym starciu z tamtejszymi chłopcami nasza drużyna uległa. Mimo przewagi, po dramatycznym finale, rywalizacja zakończyła się wynikiem 2-1 dla przeciwników. Honorowego gola, po asyście Macieja Siwki, zdobył dla nas Kacper Grzebieniowski. Ostatni mecz, który przesądził o losach turnieju, rozegraliśmy z ekipą ze Słupca. W trakcie długo utrzymywał się bezbramkowy remis, jednak w ostatnich minutach przeciwnikowi udało strzelić decydującego gola. Tym samym zakończyliśmy zawody na 3 miejscu,a do kolejnej fazy przeszła drużyna ze Ścinawki.

Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Zolich (kapitan), Oliwer Fudala, Patryk Mówiński, Miłosz Miśkiewicz, Kacper Grzebieniowski, Szymon Jóźwiakowski, Jakub Feliksik, Adrian Korbas, Mateusz Szymczak, Ksawery Czudziak, Sławomir Świrski.

Logowanie