Wydarzenia

Wrzesień we Wrocławiu

  • Autor:  Anna Kozioł

28 września br. uczniowie klas 2 i 3 gimnazjalnych oraz klas 7 wybrali się na wycieczkę do Wrocławia pod opieką pani Marzeny Skwark, pani Anny Kozioł i pani Jolanty Blachy.

Pierwszą atrakcją był Aquapark. Tam korzystaliśmy ze zjeżdżalni, leniwej rzeki, fali, basenu solankowego. Ponieważ pogoda dopisała, mogliśmy kąpać się na świeżym powietrzu. Z kolei następny punkt programu to park trampolin GoJump, w którym uczniowie przeszli godzinny trening na trampolinach. Zabawę poprzedziła rozgrzewka z trenerem.

Młodzież dała upust swoim możliwościom. Opiekunki mogły podziwiać salta, skoki, zjazdy na pontonach czy pokonywanie torów przeszkód. Mokrzy od potu, głodni, ale bardzo zadowoleni, udaliśmy się na posiłek do Galerii Bielany.

Logowanie