Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2017

Wybory do Samorządu Uczniowskiego odbyły się 19 września 2017 roku. Głosowali uczniowie wszystkich oddziałów oraz nauczyciele. Do organizacji weszło 21 osób, czyli 11 przewodniczących klas (Rada Samorządów Klasowych) i 10 kandydatów, którzy zwyciężyli w wyborach.

Na pierwszym zebraniu wybrano zarząd: Julia Lichwa (przewodnicząca); Paulina Sypień (zastępca); Bartłomiej Hryckiewicz (skarbnik); Hanna Chorzępa (sekretarz); Mateusz Dratwa, Karolina Muzyka, Maja Woźniak, Karolina Białek (komisja rewizyjna) oraz: Bartosz Antosik, Maksymilian Dobosz, Kinga Kózka, Maja Polak, Przemysław Dyjak, Adrian Korbas, Sandra Herc, Violetta Hryckiewicz, Adam Chodakowski, Dominika Szpak, Kornelia Lichwa, Oliwia Niemczyk, Wiktoria Dziewońska.