Wydarzenia

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

  • Autor:  Bożena Sołek – Muzyka

3 czerwca 2017 roku odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze na pograniczu polsko-czeskim „Palimy się do współpracy”. Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych spotkały się na boisku w Woliborzu, aby rywalizować w dwóch konkurencjach: sztafecie i bojówce.

W zawodach uczestniczyły także zaproszone jednostki z Nowej Rudy, Ostrzyc (Gmina Somonino na Kaszubach) oraz Broumova. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Jugowa, w składzie: Natalia Chandrała, Natalia Muzyka, Weronika Więckowska, Błażej Mateja, Maciej Siwka, Krzysztof Białek oraz Adam Kędzierski, z łącznym czasem 87,39 sekund zdobyła III miejsce. Gratulujemy zwycięzcom: I stopień podium MDP z Woliborza (83,27), II Dzikowiec (86,71).

W konkurencji drużyn strażackich zespół mieszany OSP Jugów zajął VI miejsce.

Logowanie