Poza lekcjami

Grupa wokalno – instrumentalna

Nowy rok szkolny to nowe wyzwania przed nowym składem koła muzycznego, jedynie opiekun zespołu nie jest nowy; chociaż nowe wsparcie ma, gdyż dołączyła do nas pani Anna Kozioł – nauczycielka języka niemieckiego.

Ruszyliśmy „z kopyta”, „pełną parą”. No jakby nie pisać, z wielkim zaangażowaniem, by móc jeszcze we wrześniu wystąpić z prezentacją wokalno – instrumentalną podczas obchodów Dnia Sybiraka.

Szalenie cieszy fakt, że wśród pięknie śpiewających dziewcząt (Martyny Żurawiel, Ewy Garbiak, Kai Juszczak, Nell Markiewicz, Natalii Gutkowskiej, Patrycji Boczar, Anny Staniszewskiej) słychać męski głos Szymona Majkrzaka, a odważnie i umiejętnie akompaniuje uczennica klasy pierwszej – Hanna Chorzępa.

Życzę mojej grupie łatwości wykonania i luzu w każdym wyzwaniu muzycznym oraz cierpliwości podczas pracy ze mną. Powodzenia!

Bieżące działania: Wydarzenia – Etykiety – Grupa wokalna

Logowanie