Nauczyciele

Marzena Skwark

  • Funkcja: nauczyciel
  • Przedmioty: język angielski
  • Wykształcenie: mgr filologii angielskiej; Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu

Mimo 10 lat pracy w zawodzie nauczyciela, jestem ciągle zaskakiwana nowymi, „twórczymi” pomysłami uczniów i sposobami na zabicie nudy. Dzięki kreatywności podopiecznych mogę śmiało potwierdzić, że człowiek uczy się całe życie, a nauczyciel w szczególności.

Gimnazjaliści wytrwale ćwiczą moją cierpliwość, poczucie humoru, pracowitość, systematyczność, asertywność. Niejednokrotnie „rozkładają mnie na łopatki” swoimi odpowiedziami ustnymi, jak i pisemnymi – tymi pozytywnymi i tymi mniej. Ale dzięki zachowaniu równowagi – pomiędzy powagą a śmiechem, ciężką harówką a momentami relaksu – moja praca nigdy nie jest nudna. :)

Marzy mi się udoskonalenie swojego warsztatu pracy, podczas zwiedzenia Wysp Brytyjskich czy USA. Może kiedyś... :)

Więcej w tej kategorii: « Sylwia Mrózek Joanna Tarapacka »

Logowanie