Nauczyciele

Marcin Antosik

  • Funkcja: nauczyciel
  • Przedmioty: chemia, biologia, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Wykształcenie: mgr chemii; Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Wrocławski (biologia), WWSZiP (edukacja dla bezpieczeństwa)

Nie mam żadnego specjalnego hobby, to nie znaczy, że się niczym nie interesuję. Jak tylko znajdę chwilę, wykorzystuję na grę w tenisa stołowego. Moja młodzieńcza fascynacja chemią przerodziła się w chęć przekazywania zdobytej wiedzy gimnazjalistom.

Mam pogodne usposobienie, więc na mojej twarzy zazwyczaj gości promienny uśmiech. Jestem ambitny. Gdy się do czegoś zapalę, to mój cel musi być zrealizowany. Staram się patrzeć na świat optymistycznie. Myślę, że ciężką pracą będziemy w stanie przenosić góry i przygotować lepszą przyszłość swoim dzieciom.

Nie lubię „leniwców”, czyli uczniów, którzy mają potencjał, ale nie chcą go wykorzystać, bo po co.

Więcej w tej kategorii: « Katarzyna Antosik Jolanta Blacha »

Logowanie