Nauczyciele

Karolina Wacławik

  • Funkcja: nauczyciel
  • Przedmioty: geografia
  • Wykształcenie: mgr geografii; Uniwersytet Wrocławski, WWSZiP (przyroda z elementami ochrony środowiska)

Absolwentka wydziału Nauk Przyrodniczych. Staram się być osobą wyrozumiałą, przyjacielską i lojalną wobec innych. Cenię szczerość, punktualność, gustowny ubiór oraz poczucie humoru; a także dobre rady i wsparcie rodziny.

Choć z natury jestem pesymistką, to jednak często się uśmiecham i wnoszę do swojego życia mnóstwo energii oraz radości. Nie znoszę jednak krytyki i oceniania innych. Relaksuję się przy głośnej muzyce. Kocham czekoladę i słodkie desery lodowe.

Moją pasją jest: jazda na nartach, piesze wycieczki górskie i nurkowanie w Morzu Czerwonym. W czasie wolnym pochłaniam książki i robię zdjęcia o różnorodnej tematyce.

Więcej w tej kategorii: « Justyna Tyszka Joanna Zdrojek »

Logowanie