Nauczyciele

Jolanta Blacha

  • Funkcja: nauczyciel
  • Przedmioty: plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne, wychowanie fizyczne
  • Wykształcenie: mgr wychowania plastycznego; Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Zielonej Górze, ASP we Wrocławiu (sztuka zintegrowana, plastyka, muzyka), AWF we Wrocławiu (wychowanie fizyczne), WWSZiP (taniec w edukacji)

Lubię, kiedy uczniowie zwracają się do mnie Pani Jolu. Mieszkam w malinowym domu w Nowej Rudzie, mam męża i dwóch synów o książęcych imionach; studenta i licealistę.

Przez pięć dni w tygodniu przechadzam się szkolnym korytarzem, mijając moich fantastycznych uczniów i doświadczam nowych wrażeń w konfrontacji z nimi. Uczę przedmiotów, na które, studiując, zabierałam farby, dres i gitarę. Uwielbiam to, co robię, a bez codziennych spotkań ze zwariowanymi gimnazjalistami nie miałoby nic sensu.

Co mi sprawia satysfakcję? Sytuacje, w których uczeń przewyższa mistrza; w których jestem obdarzona zaufaniem i szacunkiem oraz mam poczucie wzajemnej sympatii. W życiu doświadczyłam i doświadczam wiele szczęścia.

Otaczam się grupą lojalnych przyjaciół i staram się być dobrym człowiekiem, więc wierzę, że owo szczęście mnie nie opuści.

Więcej w tej kategorii: « Marcin Antosik Jarosław Hosek »

Logowanie