Nauczyciele

Sylwia Mrózek

  • Funkcja: nauczyciel
  • Przedmioty: jezyk polski, zajęcia artystyczne - teatralne
  • Wykształcenie: mgr filologii polskiej; Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Zielonej Górze; Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna we Wrocławiu

Dokładnie 6 grudnia 2000 roku zaczęłam pracę w naszej szkole jako polonistka. To niezwykły prezent od słynnego świętego Mikołaja. Kiedyś, w zerówce, opiekunka zapytała, kim chciałabym zostać w przyszłości. Moja odpowiedź była jednoznaczna – nauczycielką. Biorąc pod uwagę ten fakt, mogę powiedzieć, że ważne marzenia się spełniają.

A teraz nieco egzystencjalnie: cenię człowieka uczciwego, odpowiedzialnego i wolnego, ale nieprzerażonego. Nieustannie poszukuję, uwielbiam obserwować ludzi i świat; kreować; pisać własne zakończenia. Być może dlatego ukończyłam także reżyserię teatrów na PWST i prowadzę również zajęcia artystyczne – teatralne w klasach trzecich. Ponadto jestem administratorem szkolnej strony www.

Więcej w tej kategorii: « Marta Kucharczyk Marzena Skwark »

Logowanie