O szkole

O szkole (5)

W tym dziale znajdują się najistotniejsze informacje dotyczące funkcjonowania naszego gimnazjum. Istnieje możliwość zapoznania się z ważną dokumentacją i pobrania plików.

Gimnazjum

Nasze jugowskie gimnazjum zostało otwarte 1 września 1999 roku. Od kilku lat możemy pochwalić się nowym budynkiem i odpowiednio wyposażonymi klasopracowniami. Poza tym mamy swoją szkolną bibliotekę, świetlicę i stołówkę oraz zaplecze sanitarne. Posiadamy również nowoczesne boisko, znajdujące się tuż za szkołą.

Czytaj dalej...

Sekretariat

Sprawami administracyjnymi zajmuje się pani sekretarka Lucyna Prokop – Bazała. W sekretariacie sprawnie i na wysokim poziomie można zrealizować wszystkie formalności wynikające z planu pracy gimnazjum oraz na bieżąco zasięgnąć niezbędnych informacji.

Czytaj dalej...

Pedagog szkolny

Pedagogiem szkolnym jest pani Justyna Tyszka, do której zadań należy przede wszystkim rozpoznawanie potrzeb uczniów oraz określanie form i sposobów pomocy; a także podejmowanie działań wychowawczych i profilaktycznych w stosunku do uczniów, z udziałem rodziców i nauczycieli.

Czytaj dalej...

Biblioteka

Opiekunką szkolnej biblioteki jest pani Justyna Tyszka. W gimnazjalnym księgozbiorze istnieją przede wszystkim pozycje pozwalające uczniom oraz nauczycielom na poszerzanie wiedzy i umiejętności. Poza tym nie brakuje literatury pozalekcyjnej; dotyczącej ważnej tematyki dla każdego zainteresowanego.

Czytaj dalej...

Samorząd Uczniowski

Zarząd Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Nr 1 w Jugowie (rok szkolny 2017/2018)

przewodnicząca Lichwa Julia

zastępca Sypień Paulina
skarbnik Hryckiewicz Bartłomiej
sekretarz Chorzępa Hanna
komisja rewizyjna Białek Karolina, Dratwa Mateusz, Muzyka Karolina, Woźniak Maja

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Logowanie